top of page
  • Haber Merkezi

Amazfit’ten Anneler Günü'ne Özel Hediye Önerileri

Amazfit'in Anneler Günü hediye önerileri ile annenize olan sonsuz sevginizi yansıtın.

Bir Zepp Health markası olan ve giyilebilir cihazlar ve akıllı teknolojilerde dünya lideri Amazfit, Anneler Günü’nü neşe ve sevgiyle doldurmak isteyenlere zarif, ultra hafif ve modaya uygun hediye alternatiflerini en iyi fiyat önerileriyle sunuyor.


Ultra Hafif ve İnce Akıllı Saat: Amazfit GTS 2 Mini

Amazfit, Anneler Günü’nde kullanıcılara annelerine sevgilerini en iyi şekilde yansıtacak hediye alternatifleri arasında ilk olarak modaya uygun süper hafif, ultra ince ve zarif Amazfit GTS 2 Mini’yi öneriyor. Amazfit GTS 2 Mini, ultra hafif ve ince yapısıyla akıllı saatin her bir öğesinin işlevsel ve modaya uygun olması için tasarlandı. Amazfit GTS 2 Mini, pürüzsüz, kavisli, çerçevesiz 2.5D camdan yapılmış 301 PPI- çözünürlüğe sahip daima açık 1,55 inç AMOLED ekrana sahip. Kullanıcıların ruh haline veya kıyafetini uyacak şekilde özel olarak tasarlanmış 50'den fazla saat yüzüne sahip olan Amazfit GTS 2 Mini, fotoğraf yükleyerek ve düzenlenebilir modüler kadranla ekranı özelleştirerek kullanıcıların kişiliğini tam olarak yansıtmasına izin veriyor. Amazfit GTS 2 Mini, Flamingo Pink, Sage Green ve Midnight Black olmak üzere üç muhteşem renk seçeneğiyle sunuluyor. Amazfit GTS 2 Mini KDV dahil 1.699.00 TL’ye tr.amazfit.com linki üzerinden ve Hepsiburada.com gibi çok sayıda saygın online satış platformlarının yanı sıra Vodafone ve Turkcell noktalarında tarifeli satışlarla temin edilebiliyor.


Stil ve Sağlığın Mükemmel Kombinasyonu: Amazfit GTS 2

Amazfit GTS 2 ise ikinci hediye alternatifi olarak dikkat çekiyor. Bu özel akıllı saat, yüksek hassasiyetli kalp atışı izleme özelliğine sahip BioTracker™ 2 PPG optik sensör ile annenizin kalp atış hızını 7/24 izleyecek. Amazfit GTS2 değerli annelerimizin kalp sağlığını daha iyi anlamak için dinlenme esnasındaki kalp atış hızını, kalp atış hızı bölgelerini izliyor ve anormal kalp atış hızı tespit ettiğinde kullanıcıyı uyarıyor. GTS 2 akıllı saati, uzun pil ömrüyle hafta boyunca kullanıcıyı asla yalnız bırakmıyor. Amazfit akıllı saati ayrıca uyku kalitesi izleme özelliği sayesinde uyku düzenini anlamayı ve uyku kalitesini iyileştirmeyi de kolaylaştırıyor. Güçlendirilmiş pile sahip, GTS 2 tipik kullanımda 7 gün, temel kullanımda 20 gün pil ömrü sunuyor. Amazfit GTS 2 KDV dahil 2.899.00 TL’ye tr.amazfit.com linki üzerinden ve Hepsiburada.com gibi çok sayıda saygın online satış platformlarının yanı sıra Turkcell noktalarında tarifeye ek ödeme seçenekleriyle temin edilebiliyor.


Sağlığa ve Yaşam Tarzına Odaklı: Amazfit GTS 3

Amazfit’in Anneler Günü için son önerisini ise Amazfit GTS 3 oluşturuyor. GTS 3, farklı ortamlar ve ruh halleri için özelleştirilebilen daima açık ekran görünümlerine sahip 150'den fazla canlı saat yüzü, dinamik efektler ve akıcı animasyonlarla zenginleştirildi. Modern görünümlü, köşeli 1,75 inçlik 341 ppi'lik ultra HD AMOLED ekrana sahip olan Amazfit GTS 3, piyasadaki en ince ve en hafif akıllı saatlerden biri olmasına rağmen %72,4'lük geniş ekran-gövde oranına sahip. Hafif, sorunsuz ve pratik bir anlayışla inşa edilen bu işletim sistemi, daha önceki örneklere kıyasla daha düşük güç tüketimine ve kullanıcı etkileşimini çok daha kolaylaştırmaya olanak tanıyor. Amazfit GTS 3 ayrıca dahili 6PD (fotodiyot) ve BioTracker PPG 3.0 sensörleri sayesinde dört farklı sağlık verisini (kalp hızı, kandaki oksijen doygunluğu, stres seviyesi ve solunum hızı) 45 saniye kadar kısa bir sürede tek bir uygulama üzerinden ölçerek sonuçları paylaşabiliyor. Amazfit GTS 3 KDV dahil 2.999.00 TL’ye tr.amazfit.com linki üzerinden ve Hepsiburada.com gibi çok sayıda saygın online satış platformundan temin edilebiliyor.Kaynaklar:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page