top of page
  • Haber Merkezi

Adidas, İleri Teknolojiyle Tasarlanmış Hafif ve Dengeli Koşu Ayakkabısı Switch Fwd'yi Tanıttı

adidas, hafif ve dengeli yapısıyla koşu boyunca her hızda ve mesafede güçlü hissetmeyi sağlamak için üretilen özel koşu ayakkabısı SWITCH FWD’yi tanıttı.

Son teknoloji tasarım süreçleri kullanılarak üretilen koşu ayakkabısı, EVA orta taban sayesinde ağırlığı ileri harekete dönüştüren boşluklara sahip. Her seviyeden sporcunun potansiyelini arttırmak için tasarlanan ayakkabı hafif ve dengeli yapısıyla sorunsuz bir koşu deneyimine olanak sunuyor. TPU katmanlı özel file saya ile uyum içinde olan yumuşak EVA orta taban, ileri hareket sürecinde ön orta ayak boyunca dengeli ve yastıklı bir geçiş sağlıyor.


adidas Running Global Ürün Müdürü Mili Seiffert: “İster sporun zirvesinde ister sıradan bir koşucu olsun, topluluğumuza faydalar sağlamak için her zaman tasarım süreçlerimizi geliştirmenin yollarını arıyoruz. Kulağa basit gelse de ağırlığı ileri harekete dönüştürme hırsını dile getirmek bunu gerçekleştirmekten daha kolaydır. Bugün bulunduğumuz noktaya ulaşmak için her seviyeden sporcuyla yıllarca süren testler yapıldı. Bu, inovasyonumuzun bir zaferi ve yeni koşu ayakkabısı teknolojisi sunma tutkumuzun kanıtıdır."


Yeni SWITCH FWD'nin ek özellikleri arasında, koşuculara her türlü hava koşulunda ekstra tutuş sağlayan hafif dış taban yer alıyor. Nefes alabilen file üst yüzeyi ile ayakları serin tutan model, Adiwear dış tabanı ile optimum dayanıklılık ve zemin tutuşunu sağlıyor.


SWITCH FWD, kadınlar için berrak limon detaylarıyla beyaz ve gümüş menekşe renk grubuna sahip. Erkekler için beyaz ve mavi renk grubuyla piyasaya sunuldu.


SWITCH FWD 27 Temmuz'dan itibaren adidas.com.tr’ de ve seçili mağazalarda satışa sunuldu.Kaynaklar:

  1. Basın Bülteni

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page