top of page
  • Haber Merkezi

Ozan Elektronik Para Sanal Supercard’ı Kullanıcılarıyla Buluşturdu

Ozan SuperApp, SuperCard ve Ozan Business ürünleri ile kullanıcılarına finansal teknoloji ve “Lifestyle” servislerini bir arada sunan Ozan Elektronik Para, güvenli online alışveriş imkanı sağlayan sanal SuperCard’ı kullanıma sundu.


2021’in başında Ozan SuperApp’i kullanıcılarıyla buluşturan Ozan Elektronik Para, uzun zamandır beklenen Sanal SuperCard hizmetini hayata geçirdi. Artık Ozan SuperApp kullanıcıları, oluşturacakları sanal SuperCard’ları ile online alışverişlerini güvenle yapabilecek. Ozan SuperApp kullanıcıları bu yeni özellik ile anında sanal kart oluşturabilecek, harcama yapabilecek ve yaptıkları harcamalara özel sunulan avantajlardan yararlanabilecek. 2022 yılında ön ödemeli SuperCard’ı da kullanıcılarıyla buluşturacak Ozan Elektronik Para’nın, “oyuncuların alışveriş kartı” olma hedefi var.


Fintech alanında sundukları yeniliklerle kullanıcıların hayatını kolaylaştırdıklarını belirten Ozan Elektronik Para CEO’su Ömer Suner, “Kullanıcılarımızın hayatında fark yaratacak ürün ve çözümlerimize her geçen gün bir yenisini daha ekliyoruz. Ozan SuperApp kullanıcıları uzun zamandır SuperCard ile alışveriş yapmayı ve kendilerine sunulacak ayrıcalıklardan yararlanmayı bekliyor. Biz de bu isteği göz önünde bulundurarak yeni yılda, sanal SuperCard’ı kullanıcılarımızla buluşturduk. Ozan SuperApp’ten kolayca oluşturulabilen sanal kart sayesinde dijital dünyada güvenli alışveriş olanağı ile birlikte kullanıcılarımıza birçok avantaj sunuyoruz. Sanal SuperCard ile beraber, önümüzdeki günlerde kullanıcılarımızla buluşacak ön ödemeli SuperCard için de çok heyecanlıyız. SuperCard’lar Türkiye’nin en çok tercih edilen parekende noktalarında tüm kullanıcılarımız tarafından kolayca erişilebilir olacak” dedi.Kaynak:

1. Basın Bülteni
0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page